Jesteś tutaj: pc-serwis.info » O firmie
 

 

 

O firmie

 

Firma "PC SERWIS" świadczy wszelkiego rodzaju usługi informatyczne dla Klientów prywatnych jak i również kompleksową obsługę informatyczną firm (w ramach pojedynczego zlecenia lub stałej umowy serwisowej). Przyjedziemy do każdego, nawet najtrudniejszego "przypadku", a także do sprzętu, który został odrzucony do naprawy przez inne punkty serwisowe.

Działamy jako pogotowie komputerowe, dlatego też jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę (w ramach stałej umowy serwisowej) zawsze gotowi, aby natychmiast przybyć z pomocą lub służyć swoją poradą.

Sprawność Państwa komputera, oprogramowania bądź infrastruktury sieciowej jest dla nas sprawą priorytetową. Dbamy o to, aby problemy naszych Klientów znikały tak szybko jak się pojawiają, a kłopoty w kwestii wyboru bądź obsługi sprzętu i oprogramowania nie stanowiły dla Was żadnego zmartwienia.

Świadczymy również usługi w zakresie montażu, instalacji oraz konfiguracji sieci komputerowych. Zajmujemy się budową infrastruktury sieciowej od podstaw jak również przeprowadzamy modernizacje i rozbudowę już istniejącej sieci. Instalujemy oraz konfigurujemy serwery (serwer plików, serwer wydruków itd.) oraz przeprowadzamy prace związane z udostępnieniem Internetu w sieci lokalnej. Zapewniamy późniejszą administracje oraz pomoc przy użytkowaniu i rozwiązywaniu problemów.

Oferujemy także możliwość nabycia u nas części komputerowych. Doradzimy w kwestii wyboru podzespołów, konfiguracji sprzętowych oraz doboru oprogramowania, odpowiednio do Państwa potrzeb. Zajmujemy się sprzedażą znanych i cenionych programów różnych firm. Proponujemy rozwiązania dla użytkowników domowych, małych biur jak również produktu dla dużych firm. Oprócz sprzedaży oprogramowania świadczymy usługi w zakresie jego instalacji, konfiguracji oraz pomocy przy późniejszym użytkowaniu.

Firmom szczególnie polecamy podpisanie z nami umowy serwisowej, która eliminuje konieczność zatrudniania informatyka. W ramach takiego rozwiązania macie Państwo zapewnioną stałą opiekę nad Waszymi komputerami oraz dostęp do specjalistycznej wiedzy.

Oferujemy usługi odzyskiwania danych z dysków twardych oraz kart pamięci, pendrive'ów itp. Poza odzyskiwaniem danych oferujemy usługi bezpowrotnego kasowania informacji. Usługa przydatna szczególnie tam, gdzie ważne jest aby pliki nie przedostały się w niepowołane ręce.
 
Wykonujemy także strony Internetowe pod indywidualne gusta każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta. Zajmujemy się także ogółem czynności związanych z przygotowaniem na komputerze materiałów potrzebnych do promocji Państwa firmy (ulotki, plakaty, wizytówki itd.).

Zaufaj specjalistom !

Zapraszamy!

 

 

 

              

               

 

Copyright by www.pc-serwis.info Wszystkie prawa zastrzeżone